В районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН учні школи мали такі результати:

2016-2017 н. р.

Місце

ПІБ учня

ЗНЗ

Клас

Секція

Педагогічний керівник

ІІІ

Семеняка Валерія Юріївна

спеціалізована школа № 202

9

психологія

Нєнашева Олеся Віталіївна

ІІІ

Чорний Анатолій Юрійович

спеціалізована школа № 202

9

Експериментальна фізика

Костенецька Владислава Валентинівна

ІІ

Сакаль Ярослав Ярославович

спеціалізована школа № 202

9

Англійська мова

Фіщенко Євгенія Миколаївна

ІІ

Фіщук Віталій Валерійович

спеціалізована школа № 202

9

геометрія

Карнах Олена Петрівна

ІІ

Ріпка Вікторія Іванівна

спеціалізована школа № 202

8

Географія та ландшафтознавство

Гомон Тамара Іванівна

2015-2016 н. р.
№ за/пПрізвище,
ім'я учня
КласСекція МАНМісце
ІІ етап,
район
Прізвище, ім'я та по-батькові вчителя
1Агєєв Костянтин10медицинаІІКоновод Н.П.
2Повстяна Олександра8-Блітературна творчістьІІІРомах С.М.
3Фіщук Віталій8-Бприкладна математика та математ. моделюв.ІКарнах О.П.
4Корякіна Катерина8-Бприкладна математика та математ. моделюв.ІІІКарнах О.П.
5Борисенко Юрій7-Аалгебра та початки аналізуІКольцова І.М.
6Ріпка Вікторія7-АетнологіяІПрисяжнюк Л.М.
2014-2015 н. р.
№ за/пПрізвище,
ім'я учня
КласСекція МАНТема роботиМісце
ІІ етап,
район
Прізвище, ім'я та по-батькові вчителя
1.Кошева Юлія Сергіївна10ГеографіяІсторичний та географічний вплив на демографічну ситуацію в селі НовосовіївкаІІІГомон Тамара Іванівна
2.Зінченко Анастасія Олександрівна11-БПрикладна математикаВикористання методів математичної статистики для створення алгоритму визначення професійної орієнтації школярівІКільдій Віра Михайлівна
3.Чорний Анатолій Юрійович7-АПрикладна математикаРозвязування задач за допомогою таблицьІІІКольцова Ірина Миколаївна
4.Вініцька Діана Анатоліївна9Геометрія Геометрія реального просторуІІІКарнах Олена Петрівна
5.Повстяна Олександра Сергіївна7-БПрикладна математикаВикористання математичних засобів у створенні мандалиІІКарнах Олена Петрівна
6.Ящук Марина Вікторівна7-БПрикладна математикаВелетні та карлики у світі чиселІІІКарнах Олена Петрівна
7.Ільяш Денис7-ААлгебраГрафи __Кольцова Ірина Миколаївна
8.Повстяна Олександра Сергіївна7-БЛітературна творчістьУкраїна в сучасних зрушеннях__Позняк Олеся Іванівна
9.Грабовська Дар’я Сергіївна7-АУкраїнська літератураРоль міфологічних персонажів у казках В.Королева-Старого__Сімороз Людмила Василівна
2013-2014

№ за /п
Прізвище та ім'я учняКласСекція МАНМісцеПедагогічний керівник
1.Корж Таїсія11-АУкраїнська філологія та мистецтвознавствоІПозняк О. І.
2.Сацик Віталіна9-АМатематикаІКольцова І. М.
3.Рубан Анастасія11-АУкраїнська філологія та мистецтвознавствоІІПозняк О. І.
4.Вініцька Діана8МатематикаІІІКарнах О. П.
5.Гріцишина Єлизавета9-АІноземна філологія та світова літератураІІІПіонтковська А. В.
6.Клен Євгенія9-АІноземна філологія та світова літератураІІІПіонтковська А. В.
7.Давиденко Дар'я9-АЕкологія та аграрні наукиІІІПритика Т. Л.
8.Гончар Георгій9-АФілософія та суспільствознавствоІІІПрисяжнюк Л. М.

2012-2013 н. р.
№ за /пПрізвище та ім'я учняКласСекція МАНМісцеПедагогічний керівник
1.Шпак Поліна9-ААнглійська літератураІПолушкіна Є. М.
2.Зінченко Анастасія9-БПрикладна математика та математичне моделюванняІКільдій В. М.
3.Рубан Анастасія10-АУкраїнська літератураІІПозняк О. І.
4.Граб Вікторія11-АУкраїнська моваІІСімороз Л. В.
5.Пастушенко Анна10-АУкраїнська моваІІПозняк О. І.
6.Пяткіна Ірина10-АЗагальна біологія та біологія людиниІІІКоновод Н. П.
7.Коваленко Олексій10-БАстрономія та фізикаІІІЗабела Т. К.
8.Мішкова Анастасія10-БАнглійська літератураІІІПіонтковська А. В.
9.Граб Вікторія11-АПрикладна математикаІІІМішкова С. В.

Високий рівень реферативних робіт учнів 7-8 класів:

10.Давиденко Дар'я8-АЗагальна біологіяІІКротюк А. В.
11.Клен Євгенія8-ААнглійська літератураІІПіонтковська А. В.
12.Вініцька Діана7-АПрикладна математика та математичне моделюванняІІКарнах О. П.
13.Горякіна Діана8-АПрикладна математика та математичне моделюванняІІКольцова І. М.
14.Гріцишина Єлизавета8-ААнглійська літератураІІІПіонтковська А. В.
15.Поплавська Анастасія8-ААлгебра і початки аналізуІІІКольцова І. М.
16.Сацик Віталіна8-ААлгебра і початки аналізуІІІКольцова І. М.
2011-2012 н. р.
№ за/пПрізвище,
ім'я учня
КласПредметТема роботиМісцеПрізвище, ім'я та по-батькові вчителя
1.Шпак Поліна8-Банглійська мова

The exquisite justice, which was created by Agatha Christie in the novel " And Then There Were None"

ІПолушкіна Євгенія Миколаївна
2.Пастушенко Анна9-Азагальна біологія та біологія людини Стан шкіри дівчат під час менструального циклуІІІКоновод Наталія Пилипівна
3.Пяткіна Ірина9-Азагальна біологія та біологія людиниХвороби очейІІІКоновод Наталія Пилипівна
4.Власюк Тетяна9-АгеографіяЕкономіка українського села на прикладі села ХодосівкаІІІГомон Тамара Іванівна
5.Рубан Анастасія9-Асвітова літератураДорослий світ очима дитини у творчості Льюїса КерролаІІХилько Альона Анатоліївна
6.Федянкін Олег10математикаТеорія графів та її використання при розв'язанні задачІІМішкова Світлана Володимирівна
7.Граб Вікторія10математикаМатематичні методи в екологіїІІІМішкова Світлана Володимирівна
8.Маригіна Дар'я11українська літератураОбраз України в поетичній творчості Є. МаланюкаІІІПозняк Олеся Іванівна

Нагороди:

/Files/images/1 001.jpg

Тема:

The exquisite justice, which was created by Agatha Christie in the novel "And Then There Were None"

Вишукане правосуддя, створене Агатою Крісті в романі «І нікого не стало»

У 2012-2013 н. р. шість учнів школи взяли участь у ІІ (міському) етапі МАН. Учениця 9-Б класу Шпак Поліна (вчитель Полушкіна Є.М.) посіла ІІІ місце в секції англійської літератури.

Підсумки ІІ(районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 2016-2017 навчального року

№ з/п

Захід,

клас

Місце,

рівень

Прізвище,

ім’я учня

Предмет

ПІБ вчителя

1.

Олімпіада, 6-А

Район,І

Міланенко Марія

математика

Кільдій В.М.

2.

Олімпіада, 6-Б

Район,І

Юхненко Марія

математика

Кольцова І.М.

3.

Олімпіада, 6-Б

Район,І

Муха Марія

математика

Кольцова І.М.

4.

Олімпіада, 6-А

Район,ІІІ

Грибачова Анна

математика

Кільдій В.М.

5.

Олімпіада, 8-А

Район,І

Місто, І

Борисенко Юрій

математика

Кольцова І.М.

6.

Олімпіада, 8-А

Район,ІІІ

Відоменко Максим

математика

Кольцова І.М.

7.

Олімпіада, 11

Район, ІІІ

Бєлан Владислав

математика

Карнах О.П.

8

Олімпіада, 7-Б

Район, ІІ

Власенко Вікторія

укр.мова та літ.

Шевчук О.В.

9

Олімпіада, 8-А

Район, ІІІ

Борисенко Юрій

укр.мова та літ.

Шевчук О.В.

10

Олімпіада, 8-А

Район, ІІІ

Ріпка Вікторія

укр.мова та літ.

Шевчук О.В.

11

Олімпіада, 7-А

Район, ІІ

Семенець Дмитро

хімія

Свириденко Т.О.

12

Олімпіада, 7-Б

Район, ІІ

Власенко Вікторія

хімія

Свириденко Т.О.

13

Олімпіада, 7-А

Район, ІІІ

Кіндіров Олександр

хімія

Свириденко Т.О.

14

Олімпіада, 9-Б

Район, ІІІ

Корякіна Катерина

хімія

Свириденко Т.О.

15

Олімпіада, 10

Район, ІІ

Портянкін Антон

хімія

Свириденко Т.О.

16

Олімпіада, 10

Район, ІІІ

Яцюк Вадим

хімія

Свириденко Т.О.

17

Олімпіада, 11

Район, ІІІ

Стригур Анастасія

хімія

Кротюк А.В.

18

Олімпіада, 8-А

Район,І

Місто І

Борисенко Юрій

фізика

Костенецька В.В.

19

Олімпіада, 9-Б

Район, ІІІ

Корякіна Катерина

фізика

Костенецька В.В.

20

Олімпіада, 8-А

Район, ІІ

Місто І

Борисенко Юрій

географія

Гомон Т.І.

21

Олімпіада, 8-А

Район, ІІІ

Малій Микита

географія

Гомон Т.І.

22

Олімпіада, 9-Б

Район, ІІІ

Корякіна Катерина

географія

Гомон Т.І.

23

Олімпіада, 10

Район, ІІ

Місто, ІІ

Портянкін Антон

географія

Гомон Т.І.

24

Олімпіада, 11

Район, ІІІ

Старіков Назар

географія

Гомон Т.І.

25

Олімпіада, 11

Район, ІІІ

Петрова Анна

зарубіжна література

Махиня В.А.

26

Олімпіада, 11

Район, ІІІ

Ясько Єлизавета

зарубіжна література

Махиня В.А.

27

Олімпіада, 9-Б

Район, ІІІ

Фіщук Віталій

історія

Присяжнюк Л.М.

28

Олімпіада, 10

Район, ІІ

Портянкін Антон

історія

Нестереня В.К.

29

Олімпіада, 11

Район, ІІ

Бєлан Владислав

історія

Нестереня В.К.

30

Олімпіада, 11

Район, ІІ

Шостак Артем

історія

Нестереня В.К.

31

Олімпіада, 9-Б

Район,ІІ

Дубінчук Надія

англ.мова

Цибуля О.В.

32

Олімпіада, 9-Б

Район, ІІІ

Сакаль Ярослав

англ.мова

Фіщенко Є.М.

33

Олімпіада, 10

Район, ІІІ

Ліщинська Олександра

англ.мова

Цибуля О.В.

34

Олімпіада, 8-А

Район, І

Місто І

Борисенко Юрій

біологія

Коновод Н.П.

35

Олімпіада, 8-А

Район, ІІІ

Відоменко Максим

біологія

Коновод Н.П.

36

Олімпіада, 9-Б

Район, ІІІ

Шмиглюк Євгенія

біологія

Коновод Н.П.

37

Олімпіада, 10

Район, ІІІ

Портянкін Антон

біологія

Коновод Н.П.

38

Олімпіада, 10

Район, ІІІ

Гробовська Дар’я

біологія

Коновод Н.П.

39

Олімпіада, 9-Б

Район, І

Сіманішина Ірина

правознавство

Присяжнюк Л.М.

40

Олімпіада, 9-Б

Район, ІІІ

Фіщук Віталій

правознавство

Присяжнюк Л.М.

41

Олімпіада, 8-Б

Район, ІІІ

Жученко Софія

трудове навчання

Ткачова С.В.

42

Олімпіада, 9-Б

Район, ІІ

Корсунська Маргарита

трудове навчання

Ткачова С.В.

43

Олімпіада, 8

Район, ІІІ

Відоменко Максим

трудове навчання

Єрмоленко В.І.

44

Олімпіада, 10

Район, ІІІ

Портянкін Антон

трудове навчання

Єрмоленко В.І.

45

Олімпіада, 6-Б

Район, І

Муха Марія

комп’ютерна графіка

Василенко К.Г.

46

Олімпіада, 6-Б

Район, І

Юхненко Марія

комп’ютерна графіка

Василенко К.Г.

47

Олімпіада, 7-А

Район, ІІ

Кіндіров Олександр

комп’ютерна графіка

Василенко К.Г.

48

Олімпіада, 7-А

Район, ІІІ

Литвин Віталія

комп’ютерна графіка

Василенко К.Г.

49

Олімпіада, 6-Б

Район, ІІІ

Юхненко Марія

комп’ютерна анімація

Василенко К.Г.

50

Олімпіада, 4-В

Район, ІІІ

Гоменюк Андрій

математика

Бамбура Л.М.

Підсумки ІІ(районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 2015-2016 навчального року

№ п\п

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня

Предмет

ПІП вчитель

1.

7

І

Борисенко Юрій

математика

Кольцова І.М.

2.

10

ІІІ

Бєлан Владислав

математика

Карнах О.П.

3.

11

ІІІ

Поплавська Анастасія

математика

Кольцова І.М.

4.

9

ІІ

Портянкін Антон

математика

Кільдій В.М.

5.

9

ІІ

Портянкін Антон

хімія

Свириденко Т.О.

6.

11

ІІ

Гончар Георгій

хімія

Кротюк А.В.

7.

7

ІІ

Відоменко Максим

фізика

Костенецька В.В.

8.

8

ІІІ

Корякіна Катерина

фізика

Костенецька В.В.

9.

11

ІІІ

Поплавська Анастасія

фізика

Костенецька В.В.

10.

7

ІІ

Борисенко Юрій

Укр. мова

Позняк О.І.

Шевчук О.В.

11.

8

ІІ

Повстяна Олександра

Укр. мова

Позняк О.І.

Ромах С.М.

12.

8

ІІІ

Дубінчук Надія

Укр.мова

Ромах С.М.

13.

10

ІІ

Бєлан Владислав

Укр.мова

Ромах С.М.

Сімороз Л.В.

14.

8

ІІ

Дубінчук Надія

Англ.мова

Цибуля О.В.

15.

10

ІІІ

Агеєв Костянтин

Англ.мова

Фіщенко Є.М.

16.

11

ІІІ

Юревия Катерина

Англ.мова

Піонтковська А.В..

17.

10

ІІ

Бєлан Владислав

Біологія

Коновод Н.П.

18.

9-А

ІІ

Портянкін Антон

Біологія

Коновод Н.П.

19.

9

ІІІ

Портянкін Антон

Географія

Гомон Т.І.

20.

10

ІІІ

Агеєв Костянтин

Географія

Гомон Т.І.

21.

10

ІІІ

Корзун Даніїл

Географія

Гомон Т.І.

22.

11

ІІІ

Поплавська Анастасія

Географія

Гомон Т.І.

23.

11

ІІІ

Прищепа Андрій

Географія

Гомон Т.І.

24.

11

ІІІ

Сацик Віталіна

Географія

Гомон Т.І.

25.

8

ІІІ

Фіщук Віталій

Історія

Присяжнюк Л.М.

26.

10

ІІІ

Бєлан Владислав

Історія

Нестереня В.К.

27.

10

ІІ

Стунгур Анастасія

Правознавсто

Присяжнюк Л.М.

28.

8

ІІІ

Панченко Христина

Труд.навч.

Ткачова С.В.

29.

8

ІІІ

Корсунська Маргарита

Труд.навч.

Ткачова С.В.

30.

8

І

Клімов Вячеслав

Труд.навчання

Єрмоленко В.І.

31.

10

ІІ

Грицай Владислав

Труд.навчання

Єрмоленко В.І.

32.

10

ІІІ

Карзун Данило

Труд.навчання

Єрмоленко В.І.

33.

7

ІІІ

Черьомушкіна Ольга

Зарубіжна літ.

Махиня В.А.

34.

8

ІІ

Мегей Михаїл

Зарубіжна літ.

Махиня В.А.

35.

8

ІІІ

Акімова Дарина

Зарубіжна літ.

Махиня В.А.

36.

6

ІІІ

Гаврук Олександра

Образ .мист.

Процька Т.Л.

37.

7

ІІІ

Ріпка Вікторія

Образ .мист.

Процька Т.Л.

38.

4

ІІІ

Гундарєв Ярослав

Математика

Теплюк В.М.

39.

4

І

Василенко Єлизавета

Укр.мова

Теплюк В.М.

Підсумки ІІ(районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 2014-2015 навчального року

№ п\п

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня

Предмет

ПІП вчитель

1.

6

І

Борисенко Юрій

математика

Кольцова І.М.

2.

6

ІІІ

Багінський Михайло

математика

Кольцова І.М.

3.

6

ІІІ

Шищенко Олексій

математика

Мішкова С.М.

4.

9

ІІ

Зінган Михайло

математика

Карнах О.П.

5.

10

І

Поплавська Анастасія

математика

Кольцова І.М.

6.

10

ІІ

Сацик Віталіна

математика

Кольцова І.М.

7.

11-А

І

Загрубська Єлизавета

Комп’ютерна графіка

Костенецька В.В.

8.

8-А

ІІІ

Портянкін Антон

Хімія

Свириденко Т.О.

9.

8-А

ІІІ

Портянкін Антон

фізика

Костенецька В.В.

10.

10

ІІІ

Поплавська Анастасія

фізика

Костенецька В.В.

11.

10

ІІІ

Поплавська Анастасія

Українська мова

Позняк О.І.

12.

10

ІІІ

Юревич Катерина

Українська мова

Позняк О.І.

13.

11

І

Шпак Поліна

Українська мова

Ромах С.М.

14.

11

ІІ

Кольцова Марія

Українська мова

Ромах С.М.

15.

4

ІІІ

Ковальчук Олександр

Англ.мова

Цибуля О.В.

16.

4

ІІІ

Грибачова Анна

Англ. мовап

Полушкіна Є.М.

17.

9

ІІІ

Мартиненко Андрій

Англ.мова

Полушкіна Є.М.

18.

9

ІІІ

Бєлан Владислав

Біологія

Коновод Н.П.

19.

10

ІІІ

Чайко Анастасія

Біологія

Коновод Н.П.

20.

10

ІІІ

Юревич Катерина

Біологія

Коновод Н.П.

21.

11-Б

ІІІ

Хорєв Роман

Біологія

Коновод Н.П.

22.

8-А

ІІІ

Портянкін Антон

Географія

Гомон Т.І.

23.

10

ІІ

Поплавська Анастасія

Географія

Гомон Т.І.

24.

11-Б

ІІІ

Панченко Юлія

Географія

Гомон Т.І.

25.

11-Б

ІІ

Панченко Юлія

Історія

Нестереня В.К.

26.

10

ІІІ

Юревич Катерина

правознавство

Присяжнюк Л.М.

27.

9

ІІІ

Грицай Владислав

Трудове навчання

Єрмоленко В.І.

28.

4

І

Юхненко Марія

математика

Шило І.В.

29.

4

І

Панфілов Микита

математика

Мурашкіна Ю.П.

30.

4

ІІ

Міланенко Марія

математика

Мурашкіна Ю.П,

31.

4

ІІІ

Муха Марія

Українська мова

Шило І.В.

Підсумки ІІ(районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисцмплін 2013-2014 навчального року
№ за/пПрізвище та ім'я учняКласПредметМісцеПІП вчителя
1.Вінницька Діана8математикаІІКарнах О. П.
2.Поплавська Анастасія9-АматематикаІІІКольцова І. М.
3.Сацик Віталіна9-АматематикаІІІКольцова І. М.
4.Шевцова Аліса4-БУкраїнська моваІЄфремова І. М.
5.Портянкін Антон7-АхіміяІІІСвириденко Т. О.
6.Шпак Поліна10-БхіміяІІІ Свириденко Т. О.
7.Поплавська Анастасія9-А фізика ІІІНіфонтова Я.В.
8.Пиріг Валерія7-Б Українська мова ІІІСімороз Л.В.
9.Дем'янчук Поліна 9-Аанглійська моваІІІ Піонтковська А. В.
10.Шпак Поліна10-Банглійська моваІІІ Полушкіна Є. М.
11.Вінницька Діана8біологіяІІКоновод Н. П.
12.Чайко Анастасія9-АбіологіяІІІКоновод Н. П.
13.Шпак Поліна10-БбіологіяІІ Коновод Н. П.
14.Косяченко Владислав9-АгеографіяІІІ Гомон Т. І.
15.Корольов Олександр11-БгеографіяІІГомон Т. І.
16.Кацан Олег11-БгеографіяІІІГомон Т. І.
17.Юревич Катерина9-Асвітова літератураІІІМахиня В. А.
18.Гашимова Діана9-Асвітова літератураІІІМахиня В. А.
19.Корж Таїсія10-Асвітова літератураІІІМахиня В. А.
20.Кндратьєв Дмитро10-Бтрудове навчанняІІІЄрмоленко В. І.
Підсумки ІІ(районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисцмплін 2012-2013 навчального року
№ за/пПрізвище та ім'я учняКласПредметМісцеПІП вчителя
1.Юревич Катерина8-АбіологіяІІІКоновод Н. П.
2.Чайко Анастасія8-АбіологіяІІІКоновод Н. П.
3.Граб Вікторія11-Апедагогіка і психологіяІІМайданюк Л. В.
4.Федянкін Олег11-Апедпгогіка і психологіяІІІМайданюк Л. В.
5.Граб Вікторія11-АЕкономікаІІГомон Т. І.
6.Федянкін Олег11-АЕкономікаІІІГомон Т. І.
7.Мартиненко Андрій7-АФізикаІІІЗабела Т. К.
8.Юревич Катерина8-АхіміяІІІКротюк А. В.
9.Клен Євгенія8-АхіміяІІІКротюк А. В.
10.Шпак Поліна9-БхіміяІСвириденко Т. О.
11.Корольов Олександр10-БхіміяІІІСвириденко Т. О.
12.Марков Юрій10-БхіміяІІІСвириденко Т. О.
13.Календюк Ольга6-АматематикаІІКільдій В. М.
14.Тимченко Марина6-БматематикаІІІКольцова І. М.
15.Зінган Михайло7-АматематикаІІКарнах О. П.
16.Вінницька Діана7-АматематикаІІІКарнах О. П.
17.Хайсман Валерія6-БматематикаІІІКольцова І. М.
18.Поплавська Анастасія8-АматематикаІКольцова І. М.
19.Сацик Віталіна8-АматематикаІІІКольцова І. М.
20.Марков Юрій10-БматематикаІІІМішкова С. В.
21.Корольов Олександр10-БматематикаІІІМішкова С. В.
22.Граб Вікторія11-АматематикаІІІМішкова иС. В.
23.Юревия Катерина8-АматематикаІІІКольцова І. М.
24.Скоропляс Іван4-АматематикаІТугай Л. І.
25.Борисенко Юрій4-АматематикаІІТугай Л. І.
26.Шищенко Олексій4-БматематикаІІПисьменна С. Б.
27.Бочкова Олеся6-Акомп'ютерна графікаІІКарнах О. П.
28.Зінган Михайло7-Акомп'ютерна играфікаІІІФіль А. В.
29.Загрубська Єлизавета9-Акомп'ютерна графікаІКарнах О. П.
30.Сатановська Світлана9-Вкомп'ютерна графікаІКарнах О. П.
31.Коваленко Олексій10-Букраїнська моваІІІПозняк О. І.
32.Граб Вікторія11-Аукраїнська моваІІСімороз Л. В.
33.Кольцова Марія9-Букраїнська моваІІІРомах С. М.
34.Ріпка Вікторія4-Аукраїнська моваІІІТугай Л. І.
35.Демянчук Поліна8-Аанглійська моваІІПіонтковська А. В.
36.Клен Євгенія8-Аанглійська моваІІІПіонтковська А. В.
37.Грицишина Єлизавета8-Аанглійська моваІІІПіонтковсбка А. В.
38.Мішкова Анастасія10-Банглійська моваІІІПіонтковська А. В.
39.Шпак Поліна9-БПравознавствоІІІПрисяжнюк Л. М.
40.Корольов Олександр10-БПравознавствоІІІПрисяжнюк Л. М.
41.Юревич Катерина8-АІсторіяІІІНестереня В. К.
42.Гринчук Андрій10-БІсторіяІІІНестереня В. К.
43.Граб Вікторія11-АІсторіяІІІНестереня В. К.
44.Здесенко Наталія11-АІсторіяІІІНестереня В. К.
45.Юревич Катерина8-АСвітова літератураІІІМахиня В. А.
46.Давиденко Дар'я8-АСвітова літератураІІІМахиня В. А.
47.Корольов Олександр10-БСвітова літератураІІІМахиня В. А.
48.Граб Вікторія11-АСвітова літератураІІІМахиня В. А.
49.Корольов Олексадр10-БТрудове навчанняІІЄрмоленко В. І.
50.Бочкова Олеся6-АОбразотворче мистецтвоІІІПроцька Т. Л.
Підсумки ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
з базових дисциплін у 2011-2012 навчальному році
1.Чорний Анатолій4-АматематикаІІІІніна Інна Євгеніївна
2.Повстяна Олександра4-Бконкурс Петра Яцика, українська моваІІТеплюк Вікторія Миколаївна
3.Данилова Дар'я5-Бнайкращій відгук на сучасну дитячу прозу,українська моваІІІРомах Світлана Володимирівна
4.Руденко Марія6-АматематикаІІІКарнах Олена Петрівна
5.Мухін Євгеній6-Аінформатика, Flash - анімаціяІІІКарнах Олена Петрівна
6.Юревич Катерина7-АісторіяІІНестереня Валентина Кузьмівна
7.Сацик Віталіна7-АфізикаІІЗабела Тетяна Костянтинівна
8.Прохорович В'ячеслав7-Аукраїнська моваІІПозняк Олеся Іванівна
9.Давиденко Дар'я7-Асвітова літератураІІІМахиня Валентина Анатоліївна
10.Гашимова Діана7-Асвітова літератураІІІМахиня Валентина Анатоліївна
11.Поплавська Анастасія7-Асвітова літератураІІІМахиня Валентина Анатоліївна
12.Шпак Поліна8-Бсвітова літератураІІІХилько Альона Анатоліївна
13.Кондратьєв Денис8-Бтрудове навчанняІІІЄрмоленко Володимир Ілліч
14.Шпак Поліна8-БхіміяІІСвириденко Тамара Олександрівна
15.Шпак Поліна8-БбіологіяІІІКоновод Наталія Пилипівна
16.Шпак Поліна8-Банглійська моваІПолушкіна Євгенія Миколаївна
17.Марков Юрій9-БастрономіяІІІЗабела Тетяна Костянтинівна
18.Кореєв Віталій9-Бінформатика,web-дизайнІКарнах Олена Петрівна
19.Граб Вікторія10-АматематикаІІІМішкова Світлана Володимирівна
20.Федянкін Олег10-АбіологіяІІІКоновод Наталія Пилипівна
21.Кольцов Михайло11-АгеографіяІПескова Ірина Василівна
22.Кольцов Михайло11-АісторіяІІНестереня Валентина Кузьмівна
23.Маригіна Дар'я11-АгеографіяІІІПескова Ірина Василівна
24.Гайдук Владислав11-АгеографіяІІІПескова Ірина Василівна

Результати ІІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
з базових дисциплін:

У 2011-2012 навчальному році з Web-дизайну : Кореєв Віталій, 9-Б клас - ІІ місце
/Files/images/Изображение 025.jpg/Files/images/Изображение 027.jpg
У 2012-2013 навчальному році з компютерної графіки: Загрубська Єлизавета, 9-А клас - ІІІ місце

2017-2018 навчальний рік

Лідери школи
/Files/images/само1 лідери.jpg
Один - за всіх і всі - за одного
/Files/images/само5.JPG/Files/images/само6.JPG
/Files/images/само2.JPG/Files/images/само3.JPG
/Files/images/само7.JPG/Files/images/само4.JPG

Самоврядування учнів під час учбового процесу, грудень 2017 року.

Адміністрація:

/Files/images/самовря3.jpgДиректор школи
/Files/images/самовря4.jpg
/Files/images/самовря1.jpgЗаступник директора з ВР
/Files/images/самовря2.jpg
/Files/images/самовря5.jpgЗаступник директора з АГР
/Files/images/самовря6.jpgЗаступник директора з ЗНР
/Files/images/самовря7.jpgСекретар
/Files/images/самовря8.jpg
/Files/images/самовря9.jpgПедагог-організатор
/Files/images/самовря10.jpg
/Files/images/самовря11.jpg

Вчителі:

/Files/images/самовря13.jpgБіологія/Files/images/самовря16.jpgФізкультура
/Files/images/самовря17.jpg/Files/images/самовря18.jpg
/Files/images/самовря19.jpgУкраїнська література/Files/images/самовря20.jpg
/Files/images/самовря14.jpgФізика/Files/images/самовря22.jpg
/Files/images/самовря12.jpgІсторія/Files/images/самовря33.jpg
/Files/images/самовря15.jpgУкраїнська мова/Files/images/самовря30.jpg
/Files/images/самовря31.jpg/Files/images/самовря35.jpg
/Files/images/самовря21.jpgАнглійська мова/Files/images/самовря28.jpg
/Files/images/самовря23.jpgХімія/Files/images/самовря32.jpgТеорія ймовірностей
/Files/images/самовря24.jpgМатематика/Files/images/самовря26.jpg
/Files/images/самовря27.jpg/Files/images/самовря29.jpg
/Files/images/самовря37.jpgГеографія/Files/images/самовря36.jpg
/Files/images/самовря25.jpgІнформатика/Files/images/самовря34.jpg

До дня святого Миколая учні 10 класу школи відвідали будинок маляток "Берізка", принесли подарунки, 19.12.2017 року

/Files/images/беріз1.jpg/Files/images/беріз3.jpg
/Files/images/беріз4.jpg/Files/images/беріз2.jpg

11 травня 2016 року. Волонтерська допомога учнівського самоврядування школи №202 ветеранам .

/Files/images/вол2.jpg/Files/images/вол1.jpg
/Files/images/вол3.jpg/Files/images/вол4.jpg
/Files/images/вол5.jpg
28.04.2016 року вибори лідера учнівського самоврядування в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 202 з поглибленим вивченням природничо-математичних наук Деснянського району міста Києва.
/Files/images/лидер1.jpg/Files/images/лидер2.jpg/Files/images/лидер3.jpg

і

Учні школи зі своїми вчителями своїми руками плетуть Фенічки – обереги для воїнів АТО.09.10.2015
/Files/images/CAM00589.jpg/Files/images/CAM00587.jpg
/Files/images/CAM00597.jpg/Files/images/CAM00596.jpg
Лідери класів 2015-2016 н. р.
/Files/images/lderi/Ггомон Єлизавета 5-А.JPGГомон Єлизавета, 5-А клас/Files/images/lderi/Климко Валерія 5-Б.JPGКлимко Валерія, 5-Б клас
/Files/images/lderi/Ганджа Владислав 5-В.JPGГанджа Владислав, 5-В клас/Files/images/lderi/Литвин Віталія 6-А.jpgЛитвин Віталія, 6-А клас
/Files/images/lderi/Нігольчук Софія 6-Б.JPGНігольчук Софія, 6-Б клас/Files/images/lderi/Соїна Катерина 6-В.JPGСоїна Катерина, 6-В клас
/Files/images/lderi/Напрєєнко Дар\'я 7-А.JPGНапреєнко Дар'я, 7-А клас/Files/images/lderi/Ходаков Дмитро 7-Б.JPGХодаков Дмитро, 7-Б клас
/Files/images/lderi/Ільяш Денис 8-А.jpgІльяш Денис, 8-А клас/Files/images/lderi/Повстяна Олександра 8-А.JPGПовстяна Олександра, 8-Б клас
/Files/images/lderi/Гудзь Аліна 9-А.jpgГудзь Аліна, 9-А клас/Files/images/lderi/Назаренко Олександра 9-Б.JPGНазаренко Олександра, 9-Б клас
/Files/images/lderi/Руденко Марія 10.JPGРуденко Марія, 10 клас/Files/images/lderi/Поплавська Анастасія 11.JPGПоплавська Анастасія, 11 клас

Учні спеціалізованої школи №202 продовжують допомагати тим людям, які були змушені покинути свої домівки в зонах збройних конфліктів у Луганській, Донецькій областях та АР Крим. Тому діти активно беруть участь у різноманітних благодійних акціях. На вихідних лідери учнівського самоврядування школи віднесли зібрані теплі речі до Київської міської організації Товариства Червоного Хреста України, а потім з відчуттям небайдужості до людського болю та горе, із закликом допомогти жертвам збройного конфлікту, старшокласники займалися волонтерством біля будівельного супермаркету «Епіцентр», де роздавали всіх відвідувачам магазину листівки з переліком необхідних речей для солдатів, які знаходяться в АТО. Зібрані товари, учні передали до Товариства Червоного Хреста. Також, в школі було проведено збір дитячих творчих поробок, які були продані на площі біля Соціального центру "Перспектива" на ярмарці-виставці «Осінні барви». Всі зібрані кошти підуть на підтримку бійцям АТО.

Волонтерство учнів, вересень - жовтень 2014 року
/Files/images/vol1.jpg/Files/images/vol2.jpg/Files/images/vol3.jpg
/Files/images/vol4.jpg/Files/images/vol5.jpg/Files/images/vol6.jpg
/Files/images/vol7.jpg/Files/images/vol8.jpg

В 1982 році, в своїй резолюції Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародний день миру як день глобального припинення вогню і відмови від насильства. С тих пір свято, яке відзначається 21 вересня, залучило мільйони людей, охопивши багато країн та регіонів. Цей день закликає людей не тільки замислитися про мир, а й зробити щось заради нього. В спеціалізованій школі №202 також було проведено низку тематичних заходів до Міжнародного Дня Миру. В складний для країни час ця тема є досить актуальною. Для більшості людей планети Земля мир – це повсякденна реальність. На вулицях безпечно, дітвора ходить до навчального закладу. Там, де уклад суспільства міцний, безцінний дар миру може ніхто особливо й не помічати. Але ми на собі відчули, що не всі діти на Землі живуть добре і щасливо… Для багатьох українців у сучасному світі спокійне життя — це лише казкова мрія, багато дітей страждають, вони не мають сім'ї, але мають багато горя. Насамперед, для їхньої підтримки, в цьому році наші учні та вчителі влаштували флеш-моб на подвір’ї школи «Голуб Миру», продовж тижня класні керівники та класоводи проводили виховні бесіди «Миру - мир», а Рада учнівського самоврядування школи виготовила та прикрасила коридори та стенди навчального закладу тематичними орігамі та аплікаціями.

флеш-моб на подвір’ї школи «Голуб Миру»
/Files/images/гол4.jpg/Files/images/гол3.jpg
/Files/images/гол7.jpg/Files/images/гол2.jpg
/Files/images/виготлення голубу миру.JPG/Files/images/гол6.jpg

/Files/images/лідери 2013.jpg

/Files/images/самовр1.jpgДоговір між адміністрацією та радою лідерів учнівського самоврядування

Збір - старт лідерів учнівського самоврядування 29 вересня 2012 року
/Files/images/IMG_3118.JPG/Files/images/IMG_3065.JPG/Files/images/IMG_3063.JPG
/Files/images/IMG_3066.JPG/Files/images/IMG_3067.JPG/Files/images/IMG_3069.JPG
/Files/images/IMG_3072.JPG/Files/images/IMG_3074.JPG/Files/images/IMG_3082.JPG
/Files/images/IMG_3081.JPG/Files/images/IMG_3084.JPG/Files/images/IMG_3086.JPG
/Files/images/IMG_3088.JPG/Files/images/IMG_3089.JPG/Files/images/IMG_3092.JPG
/Files/images/IMG_3094.JPG/Files/images/IMG_3095.JPG/Files/images/IMG_3096.JPG
/Files/images/IMG_3105.JPG/Files/images/IMG_3106.JPG/Files/images/IMG_3108.JPG
/Files/images/IMG_3109.JPG/Files/images/IMG_3111.JPG/Files/images/IMG_3124.JPG
/Files/images/IMG_3114.JPG/Files/images/IMG_3119.JPG/Files/images/IMG_3129.JPG
/Files/images/IMG_3139.JPG/Files/images/IMG_3142.JPG/Files/images/IMG_3143.JPG
/Files/images/IMG_3155.JPG/Files/images/IMG_3156.JPG/Files/images/IMG_3145.JPG

Гурток „Художнє слово”

З метою розвитку інтелектуальних, творчих здібностей учнів, залучення їх до мистецтва живого слова, формування естетичних смаків, читацької культури в школі продовжує працювати у 2014-2015 н.р. гурток „Художнє слово” під керівництвом вчителя української мови та літератури Позняк Олесі Іванівни. Члени гуртка брали участь в шкільному святі до Дня вчителя, готували читання віршів до свята звільнення Києва та України від німецько-фашистських загарбників, брали участь в міському конкурсі «З янголом на плечі». Гуртківцями до Дня української писемності було проведено вікторину серед учнів 8-10 класів «Знавці українського письменства». В листопаді місяці серед гуртківців було проведено турнір ораторів. Члени гуртка відвідали екскурсію до музею Лесі Українки. Була проведена конференція для 9-их класів “Стежками становлення нової української літератури”. Для 5-6 их класів було проведено конкурс читців поезії Т.Г. Шевченка. Пройшли вдкриті уроки “Тема сирітської долі у творах Т.Г. Шевченка”.

Проведення конкурсу читців украінської поезії, травень 2014 рік

/Files/images/20140311_132323.jpg/Files/images/20140311_133114.jpg
/Files/images/20140311_133436.jpg/Files/images/20140311_132647.jpg
/Files/images/20140311_134502.jpg/Files/images/20140311_134806.jpg
/Files/images/20140311_135153.jpg/Files/images/20140311_134912.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 461

Коментарi