Олімпіади

Процес підготовки учнів до олімпіад безпосередньо пов'язаний з наявністю у навчальному закладі вчителів, які готові і здатні взяти на себе відповідальність за роботу з обдарованими учнями. У педагогічній діяльності творчість вчителя займає особливе місце. Адже, лише неформальне, творче ставлення до своїх обов’язків може дати позитивні результати.

Результати ІІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 2019-2020 навчального року

Призери ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад:

1.

11

І

Борисенко Юрій

Географія

Гомон Т.І.

2.

11

ІІ

Борисенко Юрій

Математика

Кольцова І.М.

3.

11

ІІ

Борисенко Юрій

Біологія

Коновод Н.П.

4.

11

ІІ

Борисенко Юрій

Фізика

Гриценко О.В.

5.

9-А

ІІІ

Грибачова Анна

Англ.мова

Піонтковська А.В.

6.

9-А

ІІІ

Тищенко Дар’я

Англ.мова

Фіщенко Є.М.

Підсумки ІІ(районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 2019-2020 навчального року

№ п\п

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня

Предмет

ПІП вчитель

1.

7-Б

ІІІ

Соломка Вадим

математика

Карнах О.П.

2.

9-А

І

Присєвок Оксана

Математика

Кільдій В.М.

3.

9-Б

ІІІ

Юхненко Марія

Математика

Кольцова І.М.

4.

10-А

ІІ

Семенець Дмитро

математика

Желєзняк М.П.

5.

10-А

ІІІ

Литвин Віталія

Математика

Желєзняк М.П.

6.

11

І

Борисенко Юрій

Математика

Кольцова І.М.

7.

7-Б

І

Соломка Вадим

Хімія

Свириденко Т.О.

8.

7-А

ІІ

Півторак Даніїл

Хімія

Свириденко Т.О.

9.

7-Б

ІІІ

Голуб Дарія

Хімія

Свириденко Т.О.

10.

10-А

ІІ

Семенець Дмитро

Хімія

Свириденко Т.О.

11.

8-Б

ІІІ

Рудник Олександра

біологія

Коновод Н.П.

12.

9-Б

ІІ

Юхненко Марія

біологія

Коновод Н.П.

13.

10-А

ІІІ

Власенко Вікторія

біологія

Коновод Н.П.

14.

10-А

ІІІ

Старіков Ярослав

біологія

Коновод Н.П.

15.

11

І

Борисенко Юрій

біологія

Коновод Н.П.

16.

11

ІІІ

Вакулович Вікторія

біологія

Коновод Н.П.

17.

11

ІІІ

Короленко Софія

біологія

Коновод Н.П.

18.

11

І

Борисенко Юрій

фізика

Гриценко О.В.

19.

11

І

Моїсеєнко Юрій

фізика

Гриценко О.В.

20.

7-В

І

Долінський Марк

Укр.мова та література

Ромах С.В.

21.

9-А

ІІ

Грибачова Анна

Укр.мова та література

Ромах С.В.

22.

9-А

ІІІ

Присєвок Оксана

Укр.мова та література

Ромах С.М.

23.

10-А

ІІ

Шевцова Аліса

Укр.мова та література

Куліш О.В.

24.

10-А

ІІ

Власенко Вікторія

Укр.мова та література

Куліш О.В.

25.

11

ІІІ

Борисенко Юрій

Укр.мова та література

Куліш О.В.

26.

9-А

ІІ

Гомон Єлизавета

Зар.літ

Сімороз Л.В.

27.

10-А

ІІІ

Власенко Вікторія

Зар.літ

Махиня В.А.

28.

9-А

І

Тищенко Дар’я

Англ. мова

Фіщенко Є.М.

29.

9-А

ІІ

Грибачова Анна

Англ. мова

Піонтковська А.В.

30.

4-Б

І

Пушкар Олександра

Англ. мова

Щепкіна Н.І.

31.

4-Б

ІІ

Гундарцева Вероніка

Англ. мова

Щепкіна Н.І.

32.

9-Б

ІІ

Лесько Дмитро

Географія

Гомон Т.І.

33.

9-Б

ІІ

Боцул Олександр

Географія

Гомон Т.І.

34.

9-Б

ІІ

Юхненко Марія

Географія

Гомон Т.І.

35.

10

ІІІ

Старіков Ярослав

Географія

Гомон Т.І.

36.

10

ІІІ

Власенко Вікторія

Географія

Гомон Т.І.

37.

10

ІІІ

Кіндіров Олександр

Географія

Гомон Т.І.

38.

11

І

Борисенко Юрій

Географія

Гомон Т.І.

39.

11

ІІІ

Відоменко Максим

Географія

Гомон Т.І.

40.

10А

ІІІ

Власенко Вікторія

історія

Нестереня В.К.

41.

11

ІІІ

Сімороз Олексій

історія

Нестереня В.К.

42.

10-А

ІІІ

Старіков Ярослав

Трудове навчання

Єрмоленко В.І.

43.

10-Б

ІІ

Токар Єлизавета

Трудове навчання

Ткачова С.В.

44.

8-Б

ІІІ

Василенко Єлизавета

Образотворче

Процька Т.Л.

45.

8-Б

ІІІ

Рудник Олександра

Образотворче

Процька Т.Л.

46.

11

ІІІ

Клименко Анна

Образотворче

Процька Т.Л.

47.

4-А

ІІ

Бентя Іван

Математика

Ініна І.Є.

48.

4-Б

ІІ

Красовський Марк

Укр. мова

Теплюк В.М.

49.

11

ІІІ

Вакулович Вікторія

Педагогіка і психологія

Іщенко В.М.

Підсумки ІІ(районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 2018-2019 навчального року

№ п\п

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня

Предмет

ПІП вчитель

1.

8-А

ІІ

Грибачова Анна

математика

Кільдій В.М.

2.

8-А

ІІ

Присєвок Оксана

математика

Кільдій В.М.

3.

8-Б

І

Юхненко Марія

математика

Кольцова І.М.

4.

9-А

ІІ

Литвин Віталія

математика

Мішкова С.В.

5.

9-А

ІІ

Семенець Дмитро

математика

Мішкова С.В.

6.

10

І

Борисенко Юрій

математика

Кольцова І.М.

7.

11

ІІІ

Сакаль Ярослав

математика

Карнах О.П.

8.

11

ІІІ

ЧорнийАнатолій

математика

Карнах О.П.

9.

7

ІІ

Василенко Єлизавета

хімія

Кротюк А.В.

10.

8-Б

ІІ

Юхненко Марія

хімія

Кротюк А.В.

11.

8-А

ІІІ

Грибачова Анна

хімія

Кротюк А.В.

12.

9-А

ІІІ

Семенець Дмитро

хімія

Свириденко Т.О.

13.

9-А

ІІІ

Литвин Віталія

хімія

Свириденко Т.О.

14.

11

І

Борисенко Юрій

хімія

Кротюк А.В.

15.

11

ІІІ

Корякіна Катерина

хімія

Свириденко Т.О.

16.

8-А

ІІІ

Семенець Дмитро

фізика

Відоменко В.В.

17.

10

І

Борисенко Юрій

фізика

Відоменко В.В.

18.

11

ІІІ

Чорний Анатолій

астрономія

Відоменко В.В.

19.

7-Б

ІІ

Кравченя Олександр

Укр. мова

Сімороз Л.В.

Позняк О.І.

20.

7-Б

ІІІ

Василенко Єлізавета

Укр. мова

Сімороз Л.В.

Позняк О.І.

21.

8-Б

ІІІ

Юхненко Марія

Укр. мова

Позняк О.І.

Ромах С.М.

22.

8-А

ІІІ

Присєвок Оксана

Укр. мова

Позняк О.І.

Ромах С.М.

23.

8-А

ІІІ

Грибачова Анна

Укр. мова

Позняк О.І.

Ромах С.М.

24.

9-Б

ІІ

Власенко Вікторія

Укр. мова

Шевчук О.В.

25.

9-Б

ІІ

Шевцова Аліса

Укр. мова

Шевчук О.В.

26.

10

ІІ

БорисенкоЮрій

Укр. мова

Шевчук О.В.

27.

11

ІІІ

Шмиглюк Євгенія

Укр. мова

Ромах С.М.

Шевчук О.В.

28.

11

ІІІ

Повстяна Олександра

Укр. мова

Ромах С.М.

Шевчук О.В.

29.

7

ІІІ

Трохимчук Владислав

Зарубіжна літ.

Гайдай Т.В.

30.

8-А

ІІІ

Грибачова Анна

Зарубіжна літ.

Сімороз Л.В.

31.

9-Б

І

Власенко Вікторія

Зарубіжна літ.

Махиня В.А.

32.

9-Б

ІІ

Шевцова Аліса

Зарубіжна літ.

Махиня В.А.

33.

10

ІІІ

Кащук Ксенія

Зарубіжна літ.

Махиня В.А.

34.

4-А

ІІІ

Ариков Микола

Англ. мова

Хіміч Г.О.

35.

4-Б

ІІ

Фанарьова Олександра

Англ. мова

Щепкіна Н.І.

36.

4-А

ІІІ

Кацадзе Надарі

Англ. мова

Щепкіна Н.І.

37.

8-А

І

Грибачова Анна

Англ. мова

Цибуля О.В.

38.

8-А

І

Тищенко Дар’я

Англ. мова

Фіщенко Є.М.

39.

8-Б

І

Муха Марія

Англ. мова

Фіщенко Є.М.

40.

8-Б

ІІІ

Юхненко Марія

Англ. мова

Фіщенко Є.М.

41.

10

ІІІ

Борисенко Юрій

Англ. мова

Піонтковська А.В.

42.

11

І

Сакаль Ярослав

Англ. мова

Піонтковська А.В.

43.

11

ІІІ

Повстяна Олександра

Англ. мова

Піонтковська А.В.

44.

8-Б

ІІ

Муха Марія

Біологія

Коновод Н.П.

45.

8-Б

ІІІ

Юхненко Марія

Біологія

Коновод Н.П.

46.

10

І

Борисенко Юрій

Біологія

Коновод Н.П.

47.

11

ІІІ

Мегей Михаіл

Біологія

Коновод Н.П.

48.

8

ІІ

Юхненко Марія

Географія

Гомон Т.І.

49.

8-А

ІІІ

Боцул Олександр

Географія

Гомон Т.І.

50.

9-Б

ІІІ

Власенко Вікторія

Географія

Гомон Т.І.

51.

9-Б

ІІІ

Старіков Ярослав

Географія

Гомон Т.І.

52.

10

І

Борисенко Юрій

Географія

Гомон Т.І.

53.

10

ІІ

Малій Микита

Географія

Гомон Т.І.

54.

10

ІІІ

Кащук Ксенія

Географія

Гомон Т.І.

55.

8-А

ІІІ

Гомон Єлизавета

Історія

Нестереня В.К.

56.

8-Б

ІІІ

Грицишин Арсеній

Історія

Филь Г.О.

57.

9-Б

ІІІ

Старіков Ярослав

Труд.навчання

Єрмоленко В.І.

58.

9-В

ІІ

Латай Анна

Труд.навчання

Ткачова С.В.

59.

9-А

ІІІ

Токар Єлизавета

Труд.навчання

Ткачова С.В.

60.

10

ІІІ

Напрієнко Дар’я

Труд.навчання

Ткачова С.В.

61.

10

ІІІ

Мазуренко Альона

Труд.навчання

Ткачова С.В.

62.

9-Б

І

Власенко Вікторія

Образотв.

Процька Т.Л.

63.

9-Б

ІІ

Шевцова Аліса

Образотв.

Процька Т.Л.

64.

4-А

ІІ

Кацадзе Надарі

Математика

Мурашкіна Ю.П.

65.

11

І

Ямненко Анна

Педагогіка та психологія

Іщенко В.М.

66.

11

ІІ

Чорний Анатолій

Педагогіка та психологія

Іщенко В.М.

67.

11

ІІІ

Мізенр Емануель

Педагогіка та психологія

Іщенко В.М.

68.

11

ІІІ

Сіманішина Ірина

Педагогіка та психологія

Іщенко В.М.

69.

11

ІІІ

Корякіна Катерина

Педагогіка та психологія

Іщенко В.М.

Підсумки ІІ(районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 2017-2018 навчального року

№ п\п

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня

Предмет

ПІП вчитель

1.

6-А

ІІІ

Ногій Андрій

Математика

Кольцова І.М.

2.

7-А

І

Грибачова Анна

Математика

Кільдій В.М.

3.

7-А

ІІ

Присєвок Оксана

Математика

Кільдій В.М.

4.

7-Б

І

Юхненко Марія

Математика

Кольцова І.М.

5.

7-Б

ІІІ

Муха Марія

Математика

Кольцова І.М.

6.

8-А

ІІ

Кантимир Сергій

Математика

Мішкова С.В.

7.

8-А

ІІІ

Литвин Віталія

Математика

Мішкова С.В.

8.

8-А

ІІІ

Семенець Дмитро

Математика

Мішкова С.В.

9.

9-А

І

Борисенко Юрій

Математика

Кольцова І.М.

10.

10

І

Сакаль Ярослав

Математика

Карнах О.П.

11.

11

ІІІ

Портянкін Антон

Математика

Кільдій В.М.

12.

9

ІІІ

Сєчко Євгеній

Офісні технол.

Василенко В.О.

13.

7-Б

ІІ

Юхненко Марія

Комп. графіка

Шило К.О.

14.

7-Б

ІІ

Муха Марія

Комп. графіка

Шило К.О.

15.

7-Б

І

Юхненко Марія

Хімія

Кротюк А.В.

16.

7-Б

І

Муха Марія

Хімія

Кротюк А.В.

17.

7-А

ІІІ

Грибачова Анна

Хімія

Кротюк А.В.

18.

8-А

ІІІ

Семенець Дмитро

Хімія

Свириденко Т.О.

19.

9-А

І

Борисенко Юрій

Хімія

Кротюк А.В.

20.

10

ІІІ

Корякіна Катерина

Хімія

Свириденко Т.О.

21.

11

ІІІ

Портянкін Антон

Хімія

Свириденко Т.О.

22.

11

ІІІ

Яцюк Вадим

Хімія

Свириденко Т.О.

23.

10

ІІ

Семеняка Валерія

Екологія

Кротюк А.В.

24.

7-А

ІІ

Грибачова Анна

Фізика

Відоменко В.В.

25.

9-А

І

Борисенко Юрій

Фізика

Відоменко В.В.

26.

10

ІІІ

Корякіна Катерина

Фізика

Відоменко В.В.

27.

7-Б

ІІ

Юхненко Марія

Укр. мова

Позняк О.І.

28.

7-Б

ІІІ

Муха Марія

Укр. мова

Позняк О.І.

29.

8-Б

ІІІ

Власенко Вікторія

Укр. мова

Шевчук О.В.

30.

9-А

ІІІ

Кащук Ксенія

Укр. мова

Шевчук О.В.

31.

10

ІІ

Шмиглюк Євгенія

Укр. мова

Ромах С.М.

32.

10

ІІІ

Повстяна Олександра

Укр. мова

Ромах С.М.

33.

7-Б

ІІ

Юхненко Марія

Зарубіжна літ.

Сімороз Л.В.

34.

7-Б

ІІІ

Муха Марія

Зарубіжна літ.

Сімороз Л.В.

35.

7-Б

ІІІ

Ганджа Владислав

Зарубіжна літ.

Сімороз Л.В.

36.

7-Б

ІІІ

Ященко Катерина

Зарубіжна літ.

Сімороз Л.В.

37.

8-Б

ІІІ

Власенко Вікторія

Зарубіжна літ.

Махиня В.А.

38.

9-А

ІІІ

Кащук Ксенія

Зарубіжна літ.

Махиня В.А.

39.

4-А

І

Панченко Ілля

Англ. мова

Фіщенко Є.М.

40.

4-В

ІІІ

Муха Юлія

Англ. мова

Фіщенко Є.М.

41.

4-В

ІІІ

Топчій Катерина

Англ. мова

Щепкіна Н.І.

42.

4-А

ІІІ

Фесенко Софія

Англ. мова

Щепкіна Н.І.

43.

9-А

ІІІ

Борисенко Юрій

Англ. мова

Піонтковська Г.В.

44.

10

ІІ

Дубінчук Надія

Англ. мова

Піонтковська Г.В.

45.

8-Б

ІІ

Власенко Вікторія

Біологія

Коновод Н.П.

46.

9-А

І

Борисенко Юрій

Біологія

Коновод Н.П.

47.

9-А

І

Відоменко Максим

Біологія

Коновод Н.П.

48.

10

ІІІ

Портянкін Антон

Біологія

Коновод Н.П.

49.

10

ІІІ

Яцюк Вадим

Біологія

Коновод Н.П.

50.

8-А

ІІІ

Кіндіров Олександр

Географія

Пескова І.В.

51.

9-А

І

Борисенко Юрій

Географія

Гомон Т.І.

52.

9-А

ІІІ

Малій Микита

Географія

Гомон Т.І.

53.

10

ІІІ

Повстяна Олександра

Географія

Гомон Т.І.

54.

10

ІІІ

Корякіна Катерина

Географія

Гомон Т.І.

55.

10

ІІІ

Шмиглюк Євгенія

Географія

Гомон Т.І.

56.

11

ІІІ

Гробовська Дар’я

Географія

Гомон Т.І.

57.

9-А

ІІ

Кащук Ксенія

Правознавсто

Филь Г.О.

58.

9-А

ІІІ

Лазоренко Олексій

Правознавсто

Филь Г.О.

59.

10

ІІ

Сіманішина Ірина

Правознавсто

Филь Г.О.

60.

10

ІІ

Фіщук Віталій

Правознавсто

Филь Г.О.

61.

10

ІІІ

Повстяна Олександра

Правознавсто

Филь Г.О.

62.

8-Б

І

Старіков Ярослав

Труд.навчання

Єрмоленко В.І.

63.

11

ІІІ

Портянкін Антон

Труд.навчання

Єрмоленко В.І.

64.

8-А

І

Власенко Вікторія

Образотв. мист.

Процька Т.Л.

65.

9-Б

ІІІ

Клименко Анна

Образотв. мист.

Процька Т.Л.

66.

4-В

ІІ

Муха Юлія

Укр. мова

Власюк О.Л.

Кiлькiсть переглядiв: 635

Коментарi