ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ УЧНІВ

СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ № 202

1. Дотримуватись положень Статуту школи.

2. Виконувати рішення органів учнівського самоуправління, розпорядження працівників школи (адміністрації, вчителів, техперсоналу), чергових учнів.

3. Приходити до навчального закладу у зручному, ділового стилю, одягу, на уроки фізкультури і трудового навчання в спеціальній формі. Мати належний зовнішній вигляд (охайна зачіска; не зловживати косметикою).

4. Дотримуватися режиму навчального дня:

. з’являтися в школу за 15 хвилин до початку першого уроку;
. вчасно приходити на кожний урок та інші заняття протягом дня;
. під час навчання не виходити за межі шкільного подвір’я без дозволу вчителів.

5. Не пропускати уроки без поважних причин.

6. Обов’язково вести щоденник школяра відповідно до правил ведення цього документа.

7. Дотримуватися порядку на робочому місці.

8. Брати участь у чергуванні по школі, в класі, кабінеті, на території школи.

9. Дотримуватися правил безпечної поведінки. Не бути байдужим до порушень громадського порядку учнями школи.

10. Виконувати правила санітарії і гігієни. Їсти тільки в їдальні.

11. Вести здоровий спосіб життя (не палити, не вживати алкогольні напої, токсичні та наркотичні речовини).

12. Дотримуватись правил культури поведінки, спілкування на уроках та під час перерв.

13. Під час уроку не користуватися мобільним телефоном (перед початком уроку вимкнути його).

14. Берегти шкільне майно, бережно відноситись до своїх і чужих речей.

15. Підтримувати тепловий режим, економно витрачати електроенергію і воду.

16. Поважати права, честь і гідність учнів та працівників школи.

У разі недотримання даних вимог адміністрація школи повинна буде поставити до відома батьків учня та вжити відповідних заходів згідно Статуту та Положення про школу і чинного законодавства.