З метою всебічного розвитку учнів та зайнятості їх в позаурочний час, з урахуванням нахилів дітей та учнівської молоді, організації змістовного дозвілля, розвитку творчих здібностей в позаурочний час, виховання гармонійної особистості на початку навчального року була організована робота гуртків та спортивних секцій:

Гуртки на 2021-2022 навчальний рік




з/п



Назва гуртка/секція


Керівник (ПІБ)



Кіль
кість груп



Місце
прове
дення



Час
роботи

Напрям роботи: художньо-естетичний

1.

Декоративно-прикладне
мистецтво
(1-4 класи)

Нєнашева О.В.

1

Кабінет
Самовря
дування

Пт.
15:15-
17.00

2.

Малювання (1-4 класи)

Процька Т.Л.

1

Каб. № 28

Вт.
15.15-
17.00

3.

Сучасний танець
(11 класи)

Цибуля О.В.

1

Актова зала

Вт.
15.15-
16.00

4.

Ліплення
(1-4 класи)

Процька Т.Л.

1

Каб. № 28

Пн.
15.15-
17.00

Напрям роботи: еколого-натуралістичний

5.

Екологія
(5-11 класи)

Нєнашева О.В.

1

Кабінет
Самовря
дування

Пн.
15.15-
17.00

Вт.
15.15-
17.00

Напрям роботи: військово-патріотичний

6.

Національно-
патріотичний
«Джура»
(8-10 класи)

Старовойтов М.М.

1

Актова
зала

Вт.
15.15-
17.00

Чт.
15.15-
17.00

Сб.
10.15-
12.00

7.

Національно-
патріотичний
«Козацький гарт»
(7-10 класи)

Прищепа Т.К.

1

Актова
зала

Вт.
15.15-
18.00

Напрям роботи: Науково-технічний

8.

Основи робототехніки

Василенко К.Г.

1

Каб.№ 39

Пн.
15.15-
16.00

Ср.
15.15-
16.00

Напрям роботи: суспільно-реабілітаційний

9.

Дружина юних
пожежних
(8-10 класи)

Будчаний О.В.

1

Каб. № 35

Ср.
15.15-
16.00

10.

ЮІР (8-10 класи)

Будчаний О.В.

1

Каб. № 35

Пн.
15.15-
16.00

Напрям роботи: гуманітарний

11.

Міжнародник
(5-11 класи)

Прищепа Т.К.

1

Кабінет
Самовря
дування

Ср.15.15-17.00

12.

Журналіст
(8-11 класи)

Нєнашева О.В.

1

Кабінет
Самовря
дування

Ср.15.15-16.00

Напрям роботи: фізкультурно-спортивний

13.

Загальна фізична підготовка
(5-7 класи)

5-ті класи середа і п’ятниця
гурток у 5 х класах на
14 00

Старовойтов М.М.

2

Спортив
на
зала

Пн.15.15-
16.00

Ср.15.15-
17.00

Пт.15.15-
17.00

14.

Теніс (1-11 класи)

Єрмоленко В.І.

3

3-й, 4-й поверх

Пн,Ср.,
Пт.
15.15-
18.00

Вт,Чт.15.15-
18.00

15.

Гурток патріотичного, оздоровчого
й військово-прикладного
спрямування

«Козацькі забави»

Прищепа Т.К.

1

Гімнастична
зала

Пн.15.15-
17.00

Чт.15.15-
17.00

16.

Волейбол

Чоповський О.В.

2

Спортивна
зала

Вт.16:15-
19:00

Чт.
15:15-
18:00

17.

Спорт проти булінгу

Ткачова С.В.

1

Каб. № 49

Ср.
15.15-
18.00

Кiлькiсть переглядiв: 36

Коментарi