Моніторингові дослідження

2021-2022 навчальний рік

2020-2021 навчальний рік

Результати моніторингу знань, умінь і навичок учнів 10-11 класів за результатами І семестру
з профільних предметів:

10-А клас (математичний профіль)

П.І.Б. учителя

предмет

Усього учнів

% якості навчальних
досягнень за І семестр

Кільдій В.М.

алгебра

21

86%

Кільдій В.М.

геометрія

21

95%

*

10-Б клас (географічний профіль)

П.І.Б. учителя

предмет

усього учнів

% якості навчальних
досягнень за І семестр

Гомон Т.І.

географія

28

93%

*

11-А клас (математичний профіль)

П.І.Б. учителя

предмет

усього учнів

% якості навчальних
досягнень за І семестр

Желізняк М.П.

алгебра

21

95%

Желізняк М.П.

геометрія

20

95%

*

11-Б клас (географічний профіль)

П.І.Б. учителя

предмет

усього учнів

% якості навчальних
досягнень за І семестр

Гомон Т.І.

географія

21

100%

*

*

*

*

2019-2020 навчальний рік

10-А клас (математичний профіль). % якості навчальних досягнень
Вчитель: Желізняк М.П.

/Files/images/мониторматем географ.jpg

10-Б клас (географічний профіль). % якості навчальних досягнень
Вчитель: Гомон Т.І.

/Files/images/монитор географ.jpg

11 клас (математичний профіль). % якості навчальних досягнень
Вчитель: Кольцова І.М.

/Files/images/монитор матем.jpg

Моніторингове дослідження якості знань учнів 10-х класів із історії України 25 лютого 2020 року

/Files/images/монитор истор.jpg

2018-2019 навчальний рік

Моніторинг якості знань з профільних предметів
у 10-11 класах станом на 20.12 2018

10 клас (математичний )

П.І.Б. учителя

предмет

усього учнів

В.

Д

С.

П.

% якості навчальних
досягнень за І семестр

Кольцова І.М.

алгебра

25

9

6

6

4

60 %

Кольцова І.М.

геометрія

25

10

10

2

3

80 %

Відоменко В.В.

фізика

25

11

7

4

3

72 %

11 клас (математичний профіль)

П.І.Б. учителя

предмет

усього учнів

В.

Д

С.

П.

% якості навч.
дос. за І семестр

Карнах О.П.

алгебра

17

4

8

5

0

71 %

Карнах О.П.

геометрія

17

5

7

5

0

71 %

Відоменко В.В.

фізика

17

5

10

2

0

88 %

11 клас (географічний профіль)

П.І.Б. учителя

предмет

усього учнів

В.

Д

С.

П.

% якості навч. дос.
за І семестр

Гомон Т.І.

географія

18

8

10

0

0

100 %

Гомон Т.І.

екологія

18

14

4

0

0

100 %

Результати роботи з обдарованими дітьми з англійської мови за п’ять років

2014-2015 навчальний рік

Захід,
клас

Місце,
рівень

Прізвище,
ім’я учня

ПІБ учителя

Олімпіада, 4

Район, ІІІ

Ковальчук Олександр

Цибуля О.В.

Олімпіада, 4

Район, ІІІ

Грибачова Анна

Фіщенко Є.М.

Олімпіада, 9

Район, ІІІ

Мартиненко Андрій

Фіщенко Є.М.

2015-2016 навчальний рік

Захід,
клас

Місце,
рівень

Прізвище,
ім’я учня

ПІБ учителя

Олімпіада, 8-Б

Район,ІІ

Дубінчук Надія

Цибуля О.В.

Олімпіада, 10

Район, ІІІ

Агеєв Костянтин

Фіщенко Є.М.

Олімпіада, 11

Район, ІІІ

Юревич Катерина

Піонтковська А.В.

2016-2017 навчальний рік

Захід,
клас

Місце,
рівень

Прізвище,
ім’я учня

ПІБ учителя

Олімпіада, 9-Б

Район,ІІ

Дубінчук Надія

Цибуля О.В.

Олімпіада, 9-Б

Район, ІІ

Сакаль Ярослав

Фіщенко Є.М.

Олімпіада, 10

Район, ІІІ

Ліщинська Олександра

Цибуля О.В.

МАН, 9-Б

Район, ІІ

Місто, ІІ

Сакаль Ярослав

Фіщенко Є.М.

2017-2018 навчальний рік

Захід, клас

Місце, рівень

Прізвище, ім’я учня

ПІБ учителя

Олімпіада, 9-А

Район,ІІІ

Борисенко Юрій

Піонтковська А.В.

Олімпіада, 4-А

Район,І

Панченко Ілля

Фіщенко Є.М.

Олімпіада, 4-В

Район,ІІІ

Муха Юлія

Фіщенко Є.М.

Олімпіада, 4-В

Район,ІІІ

Топчій Катерина

Щепкіна Н.І.

Олімпіада, 4-В

Район,ІІІ

Фесенко Софія

Щепкіна Н.І.

МАН, 7-Б

Район, ІІ

Тищенко Дар'я

Фіщенко Є. М.

МАН, 8-А

Район, ІІІ

Романчук Анастасія

Цибуля О.В.

2018-2019 навчальний рік

Захід, клас

Місце, рівень

Прізвище, ім’я учня

ПІБ учителя

Олімпіада, 4-Б

Район, ІІ

Фонарьова Олександра

Щепкіна Н.І.

Олімпіада, 4-А

Район, ІІІ

Ариков Микола

Хіміч Г.О.

Олімпіада, 4-А

Район, ІІІ

Кацадзе Надарі

Щепкіна Н.І.

Олімпіада, 8-А

Район, І

Грибачова Анна

Цибуля О.В.

Олімпіада, 8-А

Район, І

Тищенко Дар'я

Фіщенко Є.М.

Олімпіада, 8-Б

Район, І

Муха Марія

Фіщенко Є.М.

Олімпіада, 8-Б

Район, ІІ

Юхненко Марія

Фіщенко Є.М.

Олімпіада, 10

Район, ІІІ

Борисенко Юрій

Піонтковська А.В.

Олімпіада, 11

Район, І

Сакаль Ярослав

Піонтковська А.В.

Олімпіада, 11

Район, ІІІ

Повстяна Олександра

Піонтковська А.В.

Моніторинг якості знань учнів з української мови станом на 30.10.2018

Клас

П.І.Б.учителя

Усього учнів

Високий рівень

Достатній рівень

Середній рівень

Початковий

% якості навчальних досягнень за тематичними оцінками

5-А

Сімороз Л.В.

25

15

10

0

0

100%

5-Б

Сімороз Л.В.

28

17

10

0

1

96%

5-В

Ромах С.М.

28

12

15

1

0

96 %

6-А

Ромах С.М.

27

10

13

4

0

85 %

6-Б

Шевчук О.В.

20

8

10

1

1 н/а

94 %

6-В

Ромах С.М.

16

2

9

3

2

69 %

7-А

Позняк О.І.

23

6

13

4

0

83 %

7-Б

Позняк О.І.

29

9

15

5

0

83 %

8-А

Ромах С.М.

29

10

14

5

0

83 %

8-Б

Позняк О.І.

28

7

5

15

1

41 %

9-А

Шевчук О.В.

20

8

6

6

0

70 %

9-Б

Шевчук О.В.

21

5

9

4

3

67 %

9-В

Шевчук О.В.

30

7

17

5

1

80%

10

Шевчук О.В.

25

9

10

3

2 + 1 н/а

79 %

11

Ромах С.М.

35

12

10

3

0

63 %

Протягом п’яти років учні школи посідали призові місця в предметних районних олімпіадах(українська мова) та конкурсах:

2013-2014 навчальний рік

Захід, клас

Місце, рівень

Прізвище, ім’я учня

Предмет

ПІБ учителя

Олімпіада, 7

Район,ІІІ

Пиріг В.

Українська мова та література

Сімороз Л.В.

МАН

Район, І

Корж Т.

Українська філології та мистецтвознавство

Позняк О.І.

МАН

Район, ІІ

Рубан А.

Українська філологія та мистецтвознавство

Позняк О.І.

Двоє учнів посіли І місця на конкурсі читців поезії Т.Г.Шевченка.
2014-2015 навчальний рік

Захід, клас

Місце,рівень

Прізвище, ім’я учня

Предмет

ПІБ учителя

Олімпіада, 10

Район, ІІІ

Поплавська Анастасія

Українська мова та література

Позняк О.І.

Олімпіада, 10

Район, ІІІ

Юревич Катерина

Українська мова та література

Позняк О.І.

Олімпіада, 11-Б

Район, І

Шпак Поліна

Українська мова та література

Ромах С.М.

Олімпіада, 11-Б

Район, ІІ

Кольцова Марія

Українська мова та література

Ромах С.М.

Конкурс ім.Т.Г.Шевченка

Район, ІІІ

Латай Анна

Українська мова та література

Шевчук О.В.

Конкурс ім.Т.Г.Шевченка

Район,ІІ
Місто, ІІІ

Борисенко Юрій

Українська мова та література

Сімороз Л.В.,

Шевчук О.В.

Конкурс ім.Т.Г.Шевченка

Район, ІІІ

Полковсь кий Ілля

Українська мова та література

Шевчук О.В.

Конкурс ім.Т.Г.Шевченка

Район,ІІ.

Місто,ІІ

Дідковсь кий Тимофій

Українська мова та література

Сімороз Л.В.

Конкурс ім.Т.Г.Шевченка

Район,ІІ

Агеєв Костянтин

Українська мова та література

Ромах С.М.

Конкурс ім.Т.Г.Шевченка

Район, ІІІ

Рожнятовська Євгенія

Українська мова та література

Ромах С.М.

Конкурс ім.Т.Г.Шевченка

Район, ІІІ

Юревич Катерина

Українська мова та література

Позняк О.І.

Конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка

Район, ІІІ

Ясько Єлизавета

Українська література

Ромах С.М.

Конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка

Район, ІІІ

Кошева Юлія

Українська література

Позняк О.І.

ХІV конкурс учн. творчості

Район, І

Повстяна Олександра

Українська література

Позняк О.І.

ХІV конкурс учнівської творчості

Район, ІІ

Латай Анна

Українська література

Шевчук О.В.

2015-2016 навчальний рік

Захід,

клас

Місце,

рівень

Прізвище,

ім’я учня

Предмет

ПІБ учителя

Олімпіада, 7-А

Район,ІІ

Борисенко Юрій

Українська мова та література

Позняк О.І.,

Шевчук О.В.

Олімпіада, 8-Б

Район,ІІ

Повстяна Олександра

Українська мова та література

Позняк О.І.,

Ромах С.М.

Олімпіада, 8-Б

Район, ІІІ

Дубінчук Надія

Українська мова та література

Ромах С.М.

Олімпіада, 10

Район, ІІІ

Бєлан Владислав

Українська мова та література

Ромах С.М.,

Сімороз Л.В.

МАН, 8-Б

Район, ІІІ

Повстяна Олександра

Літературна творчість

Ромах С.М.

Конкурс ім.Т.Г.Шевченка, 5-А

Район, ІІ.

Грибачова Анна

Українська мова та література

Ромах С.М.

Конкурс ім.Т.Г.Шевченка, 6-Б

Район, ІІІ

Власенко Вікторія

Українська мова та література

Шевчук О.В.

Конкурс ім.Т.Г.Шевченка, 6-А

Район, ІІІ

Литвин Віталія

Українська мова та література

Шевчук О.В.

Конкурс ім.Т.Г.Шевченка, 7-А

Район, ІІ.

Місто, ІІІ

Борисенко Юрій

Українська мова та література

Позняк О.І.,

Шевчук О.В.

Конкурс ім.Т.Г.Шевченка, 8-Б

Район, ІІІ

Сіманішина Ірина

Українська мова та література

Ромах С.М.,

Позняк О.І.

Конкурс з українознав-ства, 8-Б

Район, ІІ

Повстяна Олександра

Українознавство

Ромах С.М.

Конкурс з українознав-ства, 9-А

Район, ІІІ

Яцюк Вадим

Українознавство

Сімороз Л.В.

ХІІІ міський конкурс «Поетична весна», 5-В

Район, ІІІ

Муха Марія

Українська література

Позняк О.І.

ХІІІ міський конкурс «Поетична весна», 8-Б

Район, ІІІ

Повстяна Олександра

Українська література

Ромах С.М.

ХІІІ міський конкурс «Поетична весна», 6-В

Район, ІІІ

Пастух Юлія

Українська література

Шевчук О.В.

У Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник»
2 учні школи отримали«Диплом ІІ ступеня»,
4 учні - «Диплом ІІІ ступеня»
2016-2017 навчальний рік

Захід, клас

Місце, рівень

Прізвище, ім’я учня

Предмет

ПІБ вчителя

Олімпіада, 7-Б

Район,ІІ

Власенко Вікторія

Українська мова та література

Шевчук О.В.

Олімпіада, 8-А

Район,ІІІ

Борисенко Юрій

Українська мова та література

Шевчук О.В.

Олімпіада, 8-А

Район, ІІІ

Ріпка Вікторія

Українська мова та література

Шевчук О.В.

Конкурс ім.Т.Г.Шевченка, 6-А

Район, ІІІ.

Грибачова Анна

Українська мова та література

Ромах С.М.

Конкурс з українознав-ства, 9-Б

Район, ІІ

Повстяна Олександра

Українознав-ство

Ромах С.М.

Конкурс з українознав-ства, 9-Б

Район, ІІІ

Місто, ІІІ

Шмиглюк Євгенія

Українознав-ство

Ромах С.М.

ХІV міський конкурс «Поетична весна», 6-Б

Район, ІІ

Білоголовкіна Аліна

Українська література

Позняк О.І.

ХІV міський конкурс «Поетична весна», 6-Б

Район, ІІІ

Муха Марія

Українська література

Позняк О.І.

ХІV міський конкурс «Поетична весна», 6-Б

Район, ІІІ

Федорова Віталіна

Українська література

Позняк О.І.

ХІV міський конкурс «Поетична весна», 9-Б

Район, ІІІ

Повстяна Олександра

Українська література

Ромах С.М.

У Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» 2 учні школи отримали «Диплом І ступеня», 3 учні - «Диплом ІІ ступеня», 13 учнів - «Диплом ІІІ ступеня»
2017-2018 навчальний рік

Захід, клас

Місце, рівень

Прізвище, ім’я учня

Предмет

ПІБ вчителя

Конкурс імені Т.Г.Шевченка, 5-А

Район, ІІ.

Герасименко Юлія

Українська мова та література

Ромах С.М.

Конкурс імені Т.Г.Шевченка, 5-В

Район, ІІІ.

Долінський Марк

Українська мова та література

Ромах С.М.

Конкурс імені Т.Г.Шевченка, 7-А

Район, ІІ.

Місто, ІІ

Грибачова Анна

Українська мова та література

Ромах С.М.

Конкурс імені Т.Г.Шевченка, 7-Б

Район, ІІІ.

Місто, І

Муха Марія

Українська мова та література

Позняк О.І.

Конкурс імені Т.Г.Шевченка, 9-А

Район, ІІІ.

Напрєєнко Дарія

Українська мова та література

Шевчук О.В.

Конкурс імені Т.Г.Шевченка, 11

Район, ІІІ

Ліщинська Олександра

Українська мова та література

Сімороз Л.В., Шевчук О.В.

*

Моніторинг якості знань учнів з образотворчого мистецтва станом на 27.2.2018

Клас

Кількість учнів в класі

Рівень навчальних досягнень учнів

Якість

1-3

4-6

7-9

10-12

навчання

5-А

25

0

1

8

16

96%

5-Б

28

0

0

10

18

100%

5-В

27

0

0

11

16

100%

6-А

27

0

0

5

22

100%

6-Б

18

0

0

11

7

100%

6-В

16

0

1

10

5

94%

7-А

25

0

2

8

15

92%

7-Б

29

0

0

10

19

100%

2017-2018 навчальний рік

Моніторинг рівня ЗУН

учнів 10, 11 класів в рамках

експериментальної роботи

у І семестрі 2017-2018 навчальному році

З метою спостереження за рівнем ЗУН учнів в рамках експериментальної роботи в грудні 2017 року проведений моніторинг якості знань, умінь та навичок учнів 10, 11 мультипрофільних класів школи за результатами І семестру з предметів математичного та географічного циклів. Результати моніторингу такі:

10 клас (математичний профіль)

Карнах О.П.

алгебра

17

5

7

5

0

71 %

Карнах О.П.

геометрія

17

5

8

4

0

76 %

Костенецька В.В.

фізика

17

10

7

0

0

100 %

10 клас (географічний профіль)

Гомон Т.І.

географія

18

10

7

1

0

94 %

Кротюк А.В.

екологія

18

9

8

1

0

94 %

11 клас (математичний профіль)

Кільдій В.М.

алгебра

20

5

8

7

0

65 %

Кільдій В.М.

геометрія

20

5

10

5

0

75 %

Костенецька В.В.

фізика

20

7

11

2

0

90 %

11 клас (географічний профіль)

Гомон Т.І.

географія

7

2

2

3

0

57 %

Кротюк А.В.

екологія

7

1

2

4

0

43 %

Моніторингові дослідження 2017-2018 н.р.

Моніторингові дослідження:

1. З алгебри у 9-х класах (проведено 22.10.17): рівень знань порівняно з попереднім навчальним роком знизився на 41%.
2. З основ здоров’я у 9-х класах (проведено 24.10.17) : результати моніторингу збігаються з рівнем якості знань за річне оцінювання учнів.
3. З української мови у 7-х класах (проведено 14.12.17) : результати моніторингу збігаються з рівнем якості знань за річне оцінювання учнів.

4. Із зарубіжної літератури у 10-му класі ( проведено в квітні 2018). Результати в порівнянні із оцінками за І семестр:

Кількісні результати учнів 10 класу за І семестр 2017-2018 н. р.

Кількість
учнів в
класі

Рівень учнів за результатами
І семестру 2017-2018 н. р.

Високий

Достатній

Середній

Початковий

Якість
знань

35

21

12

1

1

94,2%

Результати моніторингу учнів 10 класу:

Кількість
учнів,що
брали
участь в
моніторінгу

Рівень учнів за результатами 2018 року

Висо
кий

Достат
ній

Серед
ній

Початко
вий

Якість
знань

Розбіж-
ність(%)

30

15

13

2

0

93,33%

-0,87%

5. Із правознавства у 9-х класах ( проведено в 18.04.2018). Результати в порівнянні із оцінками за І семестр:
/Files/images/таб1.jpg
/Files/images/таблица2.jpg
6. З історії України в 10-му класі (проведено 03.05.2018) : розбіжність у показниках якості знань за семестрове оцінювання та оцінок за моніторингові роботи становить близько 8%.

Моніторингове дослідження з географії у 9-х класах 02.10.17

Клас

Кількість учнів
у класі

Кількість учнів,
які писали роботу

Рівень успішності

% якості знань

1-3 б.

4-6б.

7-9б.

10-11б.

9-А

22

19

0

2

12

5

89,5

9-Б

17

13

4

4

5

0

38,5

**

Кiлькiсть переглядiв: 477

Коментарi