Положення про пропускний режим в школі

УКРАЇНА

ДЕСНЯНСЬКА РАЙОННА В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ № 202 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИХ НАУК ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№1 від 01.09.2020

Про дотримання санітарно-профілактичних заходів у школі

Відповідно до Постанови КМ України від 09.12.2020 № 1236 (зі змінами) «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS –CoV-2», постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.09.2020 №55, від 23.04.2021 №4 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID -19)», рішень Постійної Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), протоколу № 53 від 27.08.2021 Постійної Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (КМДА),

у разі встановлення «жовтого/помаранчевого» рівнів епідемічної небезпеки ЗАБОРОНЕНО:

-відвідування закладів освіти особами, які не є учасниками освітнього процесу.

ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ:

- Організовувати освітній процес у «змішаному (комбінованому)» форматі, як дистанційно, так і в закладі освіти, з дотриманням протиепідемічних вимог;

- Індивідуальне відвідування батьками закладів освіти батьками здобувачів освіти за наявності документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або негативного результату тесту на COVID -19, яке проведене не пізніше 72 годин до відвідування закладу освіти, за умови використання засобів індивідуального захисту, зокрема масок обо респіраторів, що закривають ніс і рот, проведення термометрії та попереднього узгодження з керівником закладу.

Відповідно до частини 2 статті 30 Закону України « Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Листа МОН «Щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020-2021 навчальному році», з метою запобігання захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та з метою недопущення загострення епідемічної ситуації рекомендовано:

Забезпечити проведення санітарно-епідемічних заходів у школі:

- Обмежити доступ на поверхи школи сторонніх осіб, що не пов’язані з навчально-виховним процесом;

- провітрювання приміщень протягом дня та під час перерв не менше 10 хвилин;

- протягом дня вологе прибирання у класних кімнатах, коридорах, на сходах з використанням дезінфікуючих засобів тощо;

- вологе прибирання меблів та підвіконь у класних кімнатах з використанням дезінфікуючих засобів;

- утримання кімнатних рослин у чистому стані (прибирання пилу);

- утримання туалетних кімнат у чистому стані(постійно перевіряти наявність мила, паперових рушників, туалетного паперу);

- прибирання туалетних кімнат з використанням дезінфікуючих засобів;

- постійне, протягом дня, протирання дверних ручок, перил, ручок кранів, стін розчином дезінфікуючого засобу;

- використання захисних марлевих масок;

Класним керівникам та класоводам, вчителям-предметникам:

- при відновленні занять провести профілактичні бесіди з учнями, батьками щодо заходів запобігання захворюваності на ОРВІ та грип, привчати до норм гігієни;

- батьків учнів попередити про неприпустимість самолікування;

- привчати дітей користуватись одноразовими серветками;

- привчати частіше мити руки, в обов’язковому порядку після туалету;

- категорично забороняється використовувати учням інші рушники, крім паперових одноразових;

- постійне провітрювання класних приміщень на перервах;

- спостереження за станом здоров’я учнів, в разі виявлення недомагання зразу направити до медичної сестри, повідомити батьків.

Сестрі медичній Ликовій О.В. тримати під постійним контролем дотримання санітарно-гігієнічних заходів у школі.

Директор школи І. Пескова

/Files/images/пропуск21.jpg

/Files/images/пропуск22.jpg

Додаток 1

до Положення про організацію пропускного режиму і правила поведінки відвідувачів у школі

Правила поведінки відвідувачів у школі

Відповідно наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) № 658 від 01.11.2018

Відвідувачі, які перебувають у приміщенні школи зобов’язані :

- Дотримуватися встановленого порядку та норм поведінки в громадських місцях;

- Не допускати виявлення неповажного ставлення до педагогічного та технічного персоналу, здобувачів освіти та інших відвідувачів;

- Не створювати перешкод належному виконанню адміністрацією, вчителями, працівниками їх службових обов’язків;

- Бережно ставитися до комунального майна, зберігати чистоту, тишу та порядок в приміщенні школи;

- При в ході до будівлі відвідувачі, які мають при собі засоби фото-аудіо та відеофіксації, комп’ютерну та оргтехніку, ЗОБОВ’ЯЗАНІ зареєструвати технічні засоби у чергового - з метою контролю винесення матеріальних цінностей з будівлі школи.

Відвідувачам забороняється:

- Перебувати в приміщені школи без погодження з адміністрацією школи.

- Виносити з приміщення документи, надані для ознайомлення.

- Знімати зразки документів зі стендів, а також розміщувати оголошення та рекламу;

- Приносити в приміщення алкогольні, наркотичні, вибухонебезпечні і легкозаймисті речовини, колючі та ріжучі предмети, вогнепальну та холодну зброю;

- Курити тютюнові вироби в приміщенні та на території школи;

- Вчиняти дії, що порушують громадський порядок;

- Приходити в школу в стані сп’яніння;

- Приходити з дитячими колясками, домашніми тваринами, товарами для продажу, а також в брудному одязі та з великогабаритними речами (крім робітників, які виконують будівельні та ремонтні роботи в школі).

Факти порушень громадського порядку і завдані збитки приміщенню фіксуються в установленому порядку особами, які здійснюють пропускний режим.
У разі виникнення загрози життю та здоров’ю учасникам освітнього процесу, заподіяння шкоди майну школи, сторожі повинні негайно скористатися «тривожною кнопкою» для виклику групи швидкого реагування.


Контрольно-пропускний режим для учнів.

1. Учні школи проходять у будівлю через центральний вхід.

2. Початок навчальних занять о 8 :30 .

3. Учні зобов'язані прибути до школи не пізніше 8:20.

4. Виходити за територію школи учням до закінчення освітнього процесу дозволяється лише на підставі заяви батьків та дозволу класного керівника, медичної сестри або представника адміністрації.

5. Вихід учнів на уроки фізичної культури, екскурсії чи з інших підстав відбувається організовано та в супроводі педагогічного працівника.

6. Учні, які відвідують гуртки, секції та інші позакласні заходи, допускаються до занять згідно з розкладом, у супроводі відповідального керівника, тренера, вчителя.

7. Під час канікул учні допускаються до приміщень школи згідно з планом заходів з учнями на канікулах, затвердженим директором.

8. Учні мають право знаходитися в будівлі школи після уроків або позаурочних заходів у присутності педагогічних працівників.

9. У разі запізнення учні допускаються до уроку з відома чергового адміністратора/класного керівника, які інформують про це батьків.

10. Категорично забороняється: приносити в приміщення школи алкогольні, наркотичні, вибухонебезпечні, легкозаймисті речовини, колючі та ріжучі предмети, вогнепальну та холодну зброю, будь - які предмети, що не використовуються в освітньому процесі; куріння тютюнових виробів, розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у приміщенні та на території закладу освіти; вчиняти дії, що порушують громадський порядок.

Контрольно-пропускний режим для працівників школи.

1. Учителі школи приходять на роботу не пізніше ніж за 20 хвилин до свого першого уроку.

2. Учителі перших класів приходять із розрахунку часу, необхідного для зустрічі дітей біля входу та супроводу їх до класу, але не пізніше 8:00 . По закінченні занять вчитель передає дітей батькам (особам, що їх замінюють), які їх зустрічають.

3. Адміністрація та вчителі зобов'язані заздалегідь попередити чергових сторожів про час запланованих зустрічей з батьками.

4. Усі інші працівники приходять на роботу відповідно до графіку, затвердженого директором.

5. Категорично забороняється: приносити в приміщення алкогольні, наркотичні, вибухонебезпечні, легкозаймисті речовини, колючі та ріжучі предмети, вогнепальну та холодну зброю; куріння тютюнових виробів, розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у приміщенні та на території закладу освіти; вчиняти дії, що порушують громадський порядок.


Контрольно-пропускний реджим для батьків (законних представників) учнів.

1. Батьки (особи, які їх замінюють) учнів проходять до будівлі через центральний вхід.

2. Батьки (особи, які їх замінюють) учнів проходять у будівлю при наявності документів, що посвідчують їх особу. Документ пред'являється в розгорнутому вигляді чи передається черговому для проведення відповідного запису в «Журналі обліку відвідувачів». Батьки повідомляють ім'я, по батькові та прізвище вчителя , або адміністратора, до якого вони направляються, а також прізвище, ім'я своєї дитини, клас в якому вона навчається. Черговий з'ясовує мету приходу і пропускає в приміщення з дозволу працівника, до якого вони прийшли.

3. Батьки (особи, які їх замінюють) зустрічаються з учителями виключно після уроків, в екстрених випадках під час перерви.

4. Учителі зобов'язані заздалегідь попередити чергових про прихід батьків, а також про час та місце проведення зустрічі.

5. Прохід батьків (осіб, які їх замінюють) у школу з особистих питань до адміністрації можливий за умови попередньої домовленості/запису з представниками адміністрації, про що чергового інформують заздалегідь.

6. У випадках незапланованого приходу батьків (осіб, які їх замінюють) учнів, черговий з'ясовує мету їх приходу і пропускає в будівлю тільки з дозволу адміністрації.

7. Батьки, які супроводжують або зустрічають своїх дітей, знаходяться у вестибюлі закладу освіти в межах поста чергового.

Батькам (особам, які їх замінюють) забороняється:

1. Відволікати педагогічних працівників від виконання професійних обов'язків.

2. Приносити в приміщення алкогольні, наркотичні, вибухонебезпечні, легкозаймисті речовини, колючі та ріжучі предмети, вогнепальну та холодну зброю (крім осіб, яким в установленому порядку дозволено зберігання та носіння табельної зброї і інших засобів); куріння тютюнових виробів, розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв в приміщенні та на території школи; вчиняти дії, що порушують громадський порядок.

3. Проходити до школи з великогабаритними сумками чи валізами;

4. Приходити до закладу освіти в стані сп'яніння;

5. Приходити з дитячими колясками, домашніми тваринами.

Контрольно-пропускний режим для відвідувачів школи.

1. Відвідувачі проходять в будівлю через ц центральний вхід;

2. Особи, не пов'язані з освітнім процесом, які відвідують школу за службовою необхідністю, пропускаються при пред'явленні документу, що засвідчує повноваження, за погодженням з адміністрацією школи та записом в «Журналі обліку відвідувачів»;

3. Посадові особи, які прибули з перевіркою, пропускаються при пред'явленні службового посвідчення з обов'язковим повідомленням адміністрації та відповідною реєстрацією у «Візитаційній книзі»;


4. Групи осіб, які відвідують заклад освіти для проведення і участі у заходах (семінарах, конференціях тощо), допускаються в приміщення за погодженням директора;

5. У разі виникнення конфліктних ситуацій, пов'язаних з допуском відвідувачів до будівлі закладу освіти, сторож, черговий адміністратор діють відповідно до посадових інструкцій та окремих доручень директора.


Кiлькiсть переглядiв: 812

Коментарi