• Ви знаходитесь тут:

• Новини

Прийом документів у перші класи розпочнеться за графіком вже 2 травня і завершиться 31 травня. Цьогоріч документи будуть прийматися не тільки особисто, а й в електронному вигляді або у вигляді поштових листів.

2022-04-27

/Files/images/прийом до 1 класу.jpg

Заступник голови КМДА додав, що пріоритет при зарахуванні до першого класу отримають наступні категорії дітей:

- ті, що проживають на території обслуговування закладу,

- зареєстровані внутрішньо переміщені особи,

- діти, чиї брати чи сестри вже навчаються в цій школі та дітей працівників цих закладів.

"Наголошую, що цього року зарахування до 1-х класів здійснюватиметься на підставі заяви одного з батьків майбутніх першокласників, наданих власноруч або сканованих копій чи фотокопій, направлених нарочним, факсом, електронною поштою на адресу школи. Якщо до 31 травня у батьків немає можливості отримати медичну довідку для своєї дитини, це не є підставою для відмови у зарахуванні. Оригінали документів та медичні довідки подаються до закладу освіти не пізніше 23 серпня 2022 року включно", – зазначив Валентин Мондриївський.