Гурток "Правознавець"

В школі продовжує роботу гурток „Правознавець” під керівництвом Присяжнюк Л.М., метою роботи гуртка є прищеплення поваги до прав і свобод людини, громадянина, Конституції та Державних символів.
до тижня правознавства , Негода Катерина -благодійна організація з правового захисту- зустріч з 9-ми класами. Правовий брейн-рінг, 27.09.2017
/Files/images/право1.jpg/Files/images/право2.jpg
/Files/images/право3.jpg/Files/images/право4.jpg

Відвідування гуртківцями інституту права, 2014 рік.

/Files/images/10s.jpg/Files/images/11s.jpg
/Files/images/12s.jpg/Files/images/13s.jpg
Гуртківці набували навичок правомірної поведінки, навчалися діяти в різних життєвих ситуаціях згідно з нормами права. Членами гуртка „Правознавець” була підготовлена та проведена театралізована навчально-пізнавальна вистава „Судове засідання” для учнів 9-11 класів. Члени учнівського самоврядування та гуртківці гуртка „Правознавець” підготували тематичну літературу та матеріали для використання та проведення відповідних бесід та надання інформації на виховних годинах. Гуртківці підготували та представили на шкільному стенді інформацію до 63 річниці Декларації прав людини; серед учнів 1-4 класів провели вікторину «Твої права та обов’язки», відвідали музей ЧАЕС, музей Афганістану. В травні місяці з метою організації та проведення заходів з нагоди Дня захисту дітей в школі було проведено тематичний тиждень «Діти України мають права». В рамках тижня і в кімнаті учнівського самоврядування було оновлено інформаційну полицю. Гуртківці взяли активну участь у конкурсі “Мої права”.
Вистава „Судове засідання” для учнів 9-11 класів
/Files/images/SDC11096.jpg/Files/images/SDC11098.jpg/Files/images/SDC11108.jpg